HİZMETLERİMİZ

UYARI-İKAZ-LEVHALARI

UYARI İKAZ LEVHALARI Gündelik hayatımızın pek çok yerinde karşımıza çıkan çelişkili durumlar karşısında bazen ne yapacağımız konusunda belirsizlik yaşarız. Bu belirsizlikler her zaman çok önemli olmasa da kimi zamanlarda can güvenliğimizi tehlikeye atabilecek riskli durumlar haline gelebilir. Bu nedenle gün içerisinde yaşayabileceğimiz çeşitli durumlarda ne yapmamız veya ne yapmamamız konusunda bizlere yol göstermek için çeşitli uyarı levhaları kullanılmaktadır. Örneğin kaygan zemin levhası ile farkına varmadan başımıza gelebilecek büyük yaralanmaları daha önceden fark etmiş oluruz. Yüksek gerilim levhası ya da ölüm tehlikesi levhası ile çok tehlikeli alanlarda ortaya çıkabilecek riskli durumlara karşı önlem almış oluruz. Esnek Şerit Ayırıcı Delinatörler Flanşörler Hız Sınırlayıcı Kasisler Hissedilebilir Yürüme Yüzeyleri Trafik Güvenliği Ürün Aksesuarları Trafik Konileri Trafik Levhaları Uyarı ve Reklam Dikmeleri Uyarıcı Yol Butonları Uyarı Levhaları Çeşitleri Acil Çıkış Levhaları Bilgilendirme Levhaları Çevre Temizlik Sağlık Levhaları Depolama Levhaları Reklam Bayrakları İş Güvenliği Levhaları İş Makinası Asansör Levhaları Kalite Levhaları Kapı İsimlikleri Kaynak Oksijen Levhaları Kişisel Koruyucu Levhaları Makina Levhaları Motivasyon Levhaları Sarı Uyarı Levhaları Talimatlar Tamir Bakım Levhaları Tehlike Levhaları Tehlikeli Madde Levhaları Trafik Levhaları Reklam Dubaları Yasak Levhaları Yaya Trafiği Levhaları Yer Bildirim Levhaları Sigara İçilmez Dikkat Levhaları Toplanma Noktası İş Güvenliği Cep Telefonu Yasaktır Park Etmeyiniz Acil Çıkış Önce İş Güvenliği Işıklı Acil Çıkış Armatürleri Ledli Acil Çıkış Armatürü İkaz Levhası Malzemeleri Galvanizli Uyarı Levhaları Yaylı Rüzgar Pano

Dijital-Baskı

Dijital-Baskı

3D-Duvar-Uygulamaları

3D-Duvar-Uygulamaları

Totem-Tabela

açık alanlarda, şehirlerarası yollarda ve cadde kenarlarında kullanılan, uzaklığa göre boyutları ayarlanabilen bir reklam çeşididir. Bu reklam görselleri işyeri, devlet kurum binaları ya da büyük alışveriş merkezlerin fark edilmesi için tasarlanan gösterişli tabelalardır.

Araç-Giydirme

Araç giydirme başından sonuna kadar koordineli ve organize çalışılması gereken bir iştir. Ölçülerin doğru alınması ile başlayan Araç Giydirme işlemi, firmanıza ve aracınıza uygun tasarımın yapılması ve Araç Giydirme işlemine uygun düz veya Cast folyoya aracın özelliğine göre kaliteli baskı ile devam eder. Baskının bitiminden itibaren 24 saat kurumaya bırakılması folyonun üzerindeki solvent baskının kuruması ile uygulama işlemine geçilir.

Cephe-Giydirme

Büyük şehirlerde yaya ve trafiğin yoğun olduğu caddelerde etkili reklam aracıdır. Binaların dış yüzeyine farklı görsel tasarımlarla işletmelerin fark edilebilirliği ortaya çıkmaktadır.

Yol-Tabelası

Şehiriçi ve şehirlerarası yollarda görmeye alışık olduğumuz yol tabelaları, markanıza ulaşım veya tanıtım amacıyla kullanılır. Karayolları işaretleri arasında bulunan yol tabelası şehirlerarası yollarda, ana arterlerde, yol üstünde mekan bildirmek amaçlı da kullanılmaktadır.

İstenen ölçülere göre hazırlanmaktadır Işıklı veya ışıksız olarak hazırlanan tabelalar tek yönlü, çift yönlü ve üç yönlü olarak hazırlanır. Ayrıca bu tabelalar üç boyutlu olarak da tasarlanmaktadır.

Yönlendirme

Tabela, anlam olarak üzerinde açıklayıcı, tanıtıcı, belirleyici, yön gösteren levha olarak tanımlanabilir. Bu nedenle günlük hayatımızda tabelalar adımımızı attığımız her yerde karşımıza çıkar.  En çok kullanılan yönlendirme tabelaları arasında ilk olarak kapı isimlikleri gelir. Çünkü kapı isimliği işyerlerinde günümüzde zorunluluk haline gelmiştir.

Adres ararken bize yardımcı olan en büyük etkendir. Kalabalık hayat şartları sebebiyle yapılan apartmanlar birçok aileye ve kişiye ev sahipliği yaptığı için aynı bina içerisinde birçok daire bulunmaktadır. Adresimizi arayan kişiler için kapı isimliği büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Aranılan adresi bulmak için son aşama, daireyi bulmak olduğu için bu son adımda kapı isimliğinin büyük yardımı olmaktadır.

Kutu-Harf

Kutu harf tabela, bir çok farklı malzemeden yapılan, üç boyutlu ya da iki boyutlu olabilen tabela çeşitlerindendir. Bu tabelalar son yıllarda çok sık tercih edilmektedir. Firmamızda da özel üretim olarak yaptırabileceğiniz kutu harf tabelalar bir çok kişi için ideal bir tabela şeklidir. Aynı zamanda çok hoş bir görünüme sahip olan bu tasarımlar, ışıklı ya da ışıksız olarak tercih edilebilir.

Kutu Harf Tabela Nerelerde Kullanılır? Kutu harf tabelalar her yerde kullanılır. Bu nedenle kullanımları için belirli bir sabitlik söz konusu değildir. Işıklı kutu harf tabela bir çok işletmede tercih edilmese de, kullanım alanları yine de fazladır. Sektöre girdiğimiz ilk andan beri kendimizi geliştirerek reklam faaliyetleri konusunda sektörde lider bir konuma geldik.

Bu nedenle istediğiniz tasarımda kutu harf tabelalar yapılabilmektedir. En çok tercih edilen marka tabelaları konusunda da başarılı çalışmaları olan ekibimiz, pano üzerine kutu harf tabela da uygulamaktadır.

Çatı-Tabela

Çatı tabelası genel olarak diğer tabela ölçülerine göre daha farklı tasarlanıp ölçüleri genel olarak çok ileriden fark edileceği ve yüksek yerde olduğu için büyük ölçülerde yaptırılması ön görülmektedir.
 
Çatı tabelası yaptıracak firma veya kurumun ilk önce tabelanın konulması gereken yer hakkında fizibilite çalışması yaptırması gerekmektedir Diğer tabelalara göre daha fazla rüzgar alması çatı tabelalarının montajının çok dikkatli yapılması gerektiği başlıca kurallarından biridir.Çatı tabelasında kullanılacak harflerin yüksekliği bina kat sayısı tabelanın okunması gereken mesafe tabela zemin ölçüleri vb. unsurlar göz önünde bulundurularak hesaplanıp fotoğraflarının okunması gereken yerden çekilip görsel tasarımının buna göre yapılması gerekmektedir.

Daha fazla alana ve kişiye hitap edebilmek için genellikle yüksek binaların üzerine monte edilen Çatı Tabelası, yüksek binalar arasında kaybolmuş işletmeler için akıllı bir seçimdir. Görkemli yapısı ve yüksekte olması sebebiyle karmaşık yapılaşma içerisinde anında fark edilmenizi sağlar. Genellikle işlek otoyollarda, yüksek kesimlerde bulunan şirketlerin kullandığı Çatı Tabelaları büyük titizlik ile tasarlanıp monte edilmesi gerekir. Fark edilmesi için genellikle büyük boyutlarda imalatı yapılan Çatı Tabelalarının, rüzgara ve diğer zarar verici harici etmenlere karşı dayanıklı olması gerekir.

Işıklı-Tabela

Vision ‘ da Işıklı Tabela hizmeti veren firmamız, Vision ve çevre bölgelerde faaliyet gösteren işletmelerin çok beğendiği ve en fazla tercih edilen tabelalar arasında yer almaktadır. Işıklı tabela, tabela üreten firmalar tarafından çok önerilmektedir.

Işıklı tabelanın da kendi içerisinde birçok çeşidi bulunmaktadır. Yaptıracağınız ışıklı tabelayı istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Işıklı tabela yaptırarak işletmenize farklı bir hava katmış olacaksınız. Artık işletmenizin adı insanlara çok güzel bir şekilde görünecektir.

Kaliteli ve güzel bir tabela yaptırdığınız durumda işletmenizin kalite standartları çok daha fazla yükselmiş duruma gelecektir. Çünkü ışıklı tabelanız artık sizi, işletmenizi temsil eden unsurlardan biri haline gelecektir.

İşletmenizin önünden gündüz veya gece geçen herkes işletmenizin adını veya tabela yazdırmış olduğunuz bütün yazıları çok rahat bir şekilde hem de ilgilerini çekerek okuyabileceklerdir.

Bizim firmamızda size bu konuda son derece kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Işıklı tabelanızı yaptırırken firmamızı tercih etmenizden son derece memnun kalacağınızı garanti ediyoruz. Aynı zamanda işletmenize en güzel en kaliteli en şık ışıklı tabelayı yapacağımızı garanti vermekteyiz

Vision Reklam

“Biz işimizde severek çalışan,
çalışırken düşünen, yaratan, yaratırken üreten, üretirken detayları atlamayan, gören, duyan hisseden ve b[...]

BİZE ULAŞIN

Adres : Sunay Mah. Şehit Akif Ağaoğlu cad. No:29/B-101 Merkez / MUŞ Telefon:0436 212 6 212 Fax:0436 212 6 212 E-mail:info@visionreklam.net
Copyright 2017 © Vision Tasarım